cég leírása: nemzetközi reklámügynökség www.grey.hu
pozíció: Social Media Gyakornok
feladatok: ügyfeleink közösségi média megjelenéseinek kezelése (Facebook, Iwiw, Twitter, Tumblr stb.), közösség figyelés, közösség monitorozás, moderálás, Facebook page karbantartás
mit nyújtunk: lehetőség szakmai fejlődésre, professzionális csapat, kötetlen, fiatalos légkör

bérezés: munkahelyi ebéd
elvárások – képzettség: a közösségi média natív ismerete (Facebook, Iwiw, Tumblr, Foursquare stb.), folyékony angol nyelvtudás, tájékozottság mobil kommunikáció területén, folyamatban lévő egyetemi tanulmányok – lehetőleg reklám, kommunikáció, marketing stb. szakirányokon.

elvárások – tapasztalat: nem szükséges
elvárások – tulajdonságok: innovatív gondolkodásmód, digitális kommunikáció iránti érdeklődés

munkakezdés: 2011.01.03., minimum 3-6 hónapra
kontakt név, elérhetõség: Váradi Anna, anna.varadi@grey.hu  --> önéletrajz elküldése a pozíció megjelölésével
kihirdetés dátuma: 2010.11.22.

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása