Feladatok:

  • A csapat munkájának támogatása
  • Esetenként önálló projektek kezelése
  • Adminisztratív munkák elvégzése
Elvárások:
  • Hallgatói jogviszony, marketing és/vagy marketingkommunikációs tanulmányok
  • Rugalmasság, segítőkész hozzáállás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban egyaránt
  • Precíz munkavégzés
  • Önálló munkára való képesség
Előnyök:
  • Marketingkommunikációs területen szerzett munkatapasztalat
Amit kínálunk:
  • Betekintés egy médiaügynökség napi feladataiba, az autós szektor működésébe
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Támogató környezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Fizetésről később tudunk tájékoztatást adni
Munkaidő:
  • Gyakornoki munkaviszony, heti min. 20-30 órás munkarend, min. 6 hónap időtartam
Munkavégzés helye, kezdete:
  • Buda, II. kerület, Kacsa utca
  • Kezdés: 2012. május
Jelentkezni:
Az alábbi e-mailcímen, fényképes önéletrajzzal

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása